שיטות ותחומי טיפול

בעיות בהם אני מטפלת
בעיות מבניות אורטופדיות
קרדיולוגיה וחזה
הכנת הגוף ללידה ואחריה
בעיות גולגולת ועמוד שידרה
תינוקות וילדים
טיפול בילדים
טיפול בתלמידים ונוער
שיטות טיפול
תחומי הטיפול הרלוונטיים לנוירוכירורגיה

שמי אסנת שטיינברג ואני משלבת ידע וניסיון של שלושים ותשע שנה בפיזיותרפיה ובאוסטיאופתיה ידנית עם ידע בתיקשור גבוה ויכולות טיפול אנרגטיות רב תחומיות לשם שיקום אנרגטי רחב טווח מדויק ויעיל ביותר. התקשור יכולות משמשות אותי למטרות אבחון והבנה עמוקה של הבעיות, קשיים וסוגיות בלתי פתורות המשפיעות על הנפש ועל הגוף של מטופלי ומובילות לריפוי מהיר, מדויק ורחב טווח בכל רמות הרוח, נפש ונשמה.

    
פיזיוטרפיה ואוסטאופתיהטיפולים אנרגטיםתיקשורהרצאות והדרכות

יכולות התיקשור משמשות למטרת העברת מידע בתחומי החיים השונים כדי לסייע בייעוץ והכוונה לריפוי עצמי. אני פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה שלושים וארבע שנה, בוגרת מכון ווינגייט בפיזיותרפיה ובעלת תואר שני בפיזיותרפיה מאוניברסיטת TWU טקסס ארה"ב.

התמחותי היא ריפוי כאבים כרוניים. במשך כשלוש עשרה שנים למדתי לימודי אוסטיאופתיה ידנית עם מכון אפלדג'ר בפלורידה. 
לאחר מכן, במשך עשר שנים למדתי והתמחתי בשיטת IMT טיפול ידני משולב ורב מערכתי באיברים פנימיים מהארטפורד בקונטיקט אשר בארצות הברית.
נסיוני כולל גם עבודה בבתי חולים כללים ביוסטון טקסס שם ניהלתי שתי מחלקות שיקום במשך שבע שנים והקמתי מרכז רב תחומי לטיפול בכאבים כרוניים, בבעיות אורטופדיות ובמחלות כרוניות ופסיכוסומאטיות, על ידי שיקום מבני ושיקום אנרגטי, פיתוח מודעות עצמית ושיטות לטיפול עצמי להעצמת יכולות בטווח הרחב של כל תחומי החיים והבריאות.

אני מטפלת בארץ משנת 1995 במגוון תחומי בריאות ומתמחה בטיפול בכאבים כרוניים, בעיות אורתופדיות ונוירולוגיות, התפתחות תינוקות וילדים, המשלב טיפול באוסטיאופתיה. כיום אני מכשירה מטפלים בישראל ובחו"ל, ומרצה בכנסים, מעניקה טיפולים פרטניים לבעיות אורתופדיות במפרקים והשלד, בעיות נוירולוגיות והתפתחותיות של תינוקות, ילדים ונוער, בעיות של נשים בהריון או אחרי לידה ובמהלך הנקה. ומטפלת בבעיות תפקוד האיברים הפנימיים בעזרת מכלול שיטות ידניות.

השילוב בין הידע בפיזיותרפיה לבין האוסטיאופתיה, עם הידע האנרגטי המשולב בטיפול הידני באיברים הפנימיים, יוצר שילוב ייחודי ויוצא דופן המגשר בין טיפולי המדע הרפואי ובין הריפוי האנרגטי. הטיפול המשולב הינו דרך יעילה, מתקדמת וקלה ליישום והתוצאות מדהימות בכל פעם מחדש. כל שיטה עומדת כמובן בפני עצמה אך אני מוצאת כי השילוב בין הרוחני לגשמי מוכיח את עצמו שוב ושוב.

 


 שיטות טיפול

 פיזיותרפיה ידנית.

 שיקום אנרגטי – שיקום כל מערכות האנרגיה בגוף ומחוצה לו.

 תיקשור של  מלאכי עליון ומהבורא

אוסטאופתיה/שיקום מבני.

      cst - קרניוסקרל טרפי – טיפול בעצמות וקרומי הגולגולת והשדרה.

 SCS - שחרור תנוחתי שיחרור עווית שרירית מגינה 

 דמיון מודרך.

 MET - איזון מפרקים ושיפור טווחי תנועה.

 רייקי מסטר, דרגה 4.

 טיפול לימפתי ידני.

 אימון רוחני

 שיקום עצבי NTT חוט השידרה והמח

 תיקון טראומות בגוף ובנפש.

 שיקום עצמות – לשברים, חבורות, ומח עצם.

 

טיפול ידני באיברים פנימיים – לשיפור תנועתיות,פעולות רפלקסיביות, ושחרור הידבקויות.

 

טיפול ידני משולב IMT בכל המערכות הנשלטות על ידי המערכת האוטונומית.

 

טיפול ידני בכלי דם - שחרור התכווצויות, ריפוי קרעים והגבלות תנועה.

 

שחרור עוויתות בשרירים  TRIGGER POINTS.