הספר, על כל תכניו, נכתב מתוך תחושת יעוד ושליחות, על-מנת לחלוק ידע וכלים, לריפוי וקידום האנושות.

הספר נכתב כבסיס מידע לאנשי מקצוע ולקהל הרחב, לשם קידום הרפואה, הבריאות, התודעה והתמרת המערכת הרוחנית האנושית לעידן החדש.

לאורך 40 שנה, נאסף החומר והידע המצוי בספר, העוסק ברפואה רוחנית רב-תחומית, דרך הדרכה, ליווי והנחיה, בתקשור ממלאכי עליון והבורא.

כל הפגיעות האנרגטיות, הכלים ודרכי הטיפול המצויים בספר היו חלק מההתנסות האישית של המחברת ומגוון מסקנות אבחוניות וטיפוליות, מהניסיון הקליני ומהריפוי של המטופלים לאורך השנים. 

ספר זה נכתב ככלי המעביר אנרגיות אלוהיות לקורא וכן מביא את האפשרות להתחבר למידע ולכלים וכוחות רוחניים עוצמתיים, וכעזרה לריפוי, שיקום, התמרה, התקדמות וצמיחה בכל תחומי החיים.

בספר ניתן למצוא באופן מובנה מאורגן שיטתי ומובן, את המבנה המרחבי של עולמות ומרחבי הבריאה בהם מתקיימים חיינו לפי מודל הקבלה.

הספר מכיל הסברים וציורים בהם מוסבר בבהירות, המבנה הרוחני הכולל של הנפש הרוח והנשמה על כל רובדיהם, עם השפעותיהם הישירות על הגוף הפיזי וכל מערכותיו.

בספר מצויים ההסברים על כל צורות הפציעה השכיחות והנדירות, כולל נזקים מחיים אלו ופציעות רב זמניות, גורמיהם השפעותיהם אבחונם ודרכי הטיפול בהם. עם שיטה זו, אבחון טיפול אנרגטי, ריפוי וצמיחה רוחנית, הופכים קלים, יעילים, מדויקים, איכותיים, נוחים לביצוע וזמינים בכל עת.

הקורא מונחה באופן ברור וקל לקבלת דרכי התחברות ישירה אל הבורא ולכל האורות הכוחות והכלים, ממקורות השורשים של היהדות, עם דגש ובחירה על צד הקדושה בלבד.

ניתן למצוא בספר הגנות רוחנית ממקור אלוהי, הפעלת כוחות הבריאה לקורא עצמו ולאחרים, דרכי ניקוי, ניקוז, הזנה והטענה רוחנית, עם כוחות ויסודות הבריאה. בנוסף ניתנים גם כלי ריפוי רוחניים וכוחות אלוהיים מדויקים ובהתאמה לכל מטרה.

בספר מצורפים תיקשורים שהועברו אל המחברת כחלק מתהליך קבלת הכלים והמידע על הכוחות הכלים והשפעתם המועילה.

ניתן ללמוד את הידע והשיטה של השיקום האנרגטי עם כל דרכי הטיפול, בקורסים בישראל ובאירופה דרך יצירת קשר ישיר עם המחברת בארץ ובחו"ל.

 

אסנת שטיינברג

מטפלת אנרגטית ומייסדת שיטת השיקום האנרגטי. מתקשרת מלאכי עליון והבורא. מורה בינלאומית לריפוי אנרגטי רוחני ושיקום אנרגטי בישראל, באירופה, בארה"ב ובמרכז אמריקה.

פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 1979, מומחית לטיפול בשיקום מבני וכאבים ברפואה ידנית משולבת. בוגרת מכון וינגייט בנתניה. בעלת תואר שני בפיזיותרפיה מטעם TWU בטקסס, ארה"ב, בטיפול בבעיות שלד ומפרקים.

השקיעה 13 שנה בלימודי אוסטיאופתיה ידנית ב-Upledger Institute Florida וכ- 15 שנים בלימוד שיטת IMT (Integrative Manual Therapy), טיפול ידני משולב, אוסתיאופטי ואנרגטי ב- Hardford Conneticut.

בארה"ב, הייתה אחראית מחלקות פיזיותרפיה בבתי חולים כלליים, במרכז הרפואי ביוסטון טקסס, במיוחד במחלקות שיקום אורתופדיות, נוירולוגיות ומחלות פנימית.

בשנת 1988 הקימה ביוסטון, טקסס, מרכז טיפולי רב-תחומי- Houston Pain Rehabilitation Specialist PC - לטיפול בשיקום בכאבים כרוניים, בו טיפלה, עם צוות רב תחומי, במגוון רחב של בעיות אורתופדיות, כאבים, מחלות כרוניות, מחלות פסיכוסומאטיות, פגיעות נוירולוגיות ובעיות התפתחות של תינוקות, ילדים ונוער.

באמצע שנות התשעים חזרה להתגורר בישראל.

כיום מטפלת במגוון תחומי בריאות. מתמחה בטיפולים בכאבים כרוניים, בעיות ומחלות פסיכוסומטיות וטיפול באוסטיאופתיה, בפיזיותרפיה ושיקום אנרגטי רב-מערכתי, המלווה בתקשור רוחני קבוע.

מומחית לבעיות אורתופדיות בכל המפרקים והשלד, בעיות רקמות חיבור, בעיות נוירולוגיות והתפתחות של תינוקות, ילדים ונוער. מטפלת בבעיות תפקוד איברים פנימיים בעזרת מכלול שיטות ידניות. בכך, המחברת יוצרת שילוב ייחודי ויוצא-דופן ברפואה משולבת, המגשר בין טיפולי המדע הרפואי ובין הריפוי האנרגטי, המבוסס על ידע קבלי, בדרכים יעילות מאוד, מתקדמות, מובנות וקלות ליישום.

משנות התשעים מלמדת שיקום אנרגטי, פיתוח מודעות וריפוי עצמי, טיפול ותחזוקה עצמית, עם העצמת יכולות אישיות, בטווח הרחב של תחומי החיים והבריאות.

מעבירה קורסים לשיקום אנרגטי בעזרת מגוון כלים, אותם פיתחה ושכללה עם השנים והניסיון הרב שצברה.

לרכישת הספר הרצאות וקורסים אינטרנטיים נא בקרו בדף החנות שלנו דרך עמוד הבית. או התקשרו 0538311815