מאמרים

מאמרים
תהליך שחרור נשמות משיעבוד
נשמות העמים של האנושות
עליית הנשמות כקולטיב למימד החמישי
רשתות חוסמות את האנושות

"אחרית הימים של האנושות" עכשיו בהתעלות ל- 5 העידנים החדשים

תקשור עם סנדלפון ,מטטרון ועם מלך מלכי המלכים .

ערב חג השבועות 2015

 

 

זהראל יקרה ואהובה

לכבוד הוא לנו להעניק לך מידע זה, עם הכוונה לאנושות על החלת העליה של הבריאה ועימה חלק האנושות המיועד למעבר הזה.

היום ערב חג השבועות, הוא זמן מתן כלי האור האלוהי הכי משמעותי לאנושות.

הנשמות מקבלות ,מחזיקות ומעבירות האור הזה, הינן פה בתקופה זו, לעשות את התהליך, המחזיר את הבריאה כולה, עימן לעילוי והתחדשות.

 

נתחיל בהסבר על תהליך ההתמרה אליה האנושות ברובה העיקרי מתקדמת.

 

המלאך סנדלפון (בעברו הארצי- אליהו הנביא) - כל נשמות המשולבות במעבר זה, הינן אספקטים של הבורא וחלק ממהותו הכוללת. עתה, עם התרחבות האור האלוהי התעצמותו וריכוזו, כל המטענים התודעתיים שנספגו הורבדו וחסמו את הנשמות והברואים,לאורך שנים-עשר עידנים ארוכים, עם רצונן והסכמתן, משתחררים ומתפנים עכשיו.חוויות הקיום של הנשמות ביקומים ומרחבים עתיקים לאורך כל העידנים עד ימים אלו,צפות ועולות עתה לשחרורן המלא.

החלקים הגבוהים של הנשמה הנקראים "האלוהות הנשמתית"- המתקיימים בעולמות האור הגבוהים, בהם תודעת העל של הבורא, עם אהבה ואחדות, שואפים לאחדות מלאה עם החלקים היותר חומריים.בתקופה זו, הם באים לחיבור כולל בכל המימדים הרוחניים והרבדים של הנשמה הרוח והגוף, במטרה לממש את האחדות דרך התמרה והתעלות.

כל התכנים האנרגטיים, החוויות, המחשבות, האמונות, הרגשות והזכרונות, של כל ההסטוריה העצומה הזו מוצפים ומתפנים.

זהו שלב חשוב ביותר בתהליך המעבר לשלב הבריאה המתקדם הזה.

מנהיגי אור, מורי אור ומתעוררים רבים, עוברים תהליך זה בצורה מואצת מאוד. כולם מקבלים מידע חדש וחיבורים מהירים לרובדיהם האלוהיים, כדי לאפשר את התהליך, בגלים צפופים של התעוררות והתקדמות.

שלוש תודעות עתיקות של הקטנה וצימצום, הגבלה עם אבדן העוצמה, ונוקשות וקיבעון, יצרו עם התקדמות העידנים, את התודעות המגבילות ביותר על האלוהות הנשמתית של האנושות. וגם על שאר החלקים הנמוכים יותר של הנשמה, הרוח, הנפש והגוף. הנשמות התכסו ביצירות תואמות של חוויות ותכנים שנספגו בהן ומימשו את החיים בכל מגווני היצירות הללו במימדי החומר הארציים.

עתה, תמו ההסכמות לחוויות אלו ולמימושן. הקטנת היכולות הבריאה,צמצום הערך האלוהי והעוצמה האלוהית של הנשמות, לא יכולות יותר לדור בכפיפה אחת עם האמת האלוהית . האלוהות הנשמתית, היא האני העליון והאמיתי, עם העוצמה והאמת האלוהית ועם יכולות הבריאה האמיתיות. בריאת המציאות המלאה, עם התודעה האלוהית המדויקת בכל הנשמות היא התהליך והכוון של העידנים החדשים.

החזרת החיבור המלא למהות האלוהית הנשמתית המקורית, על כל התודעות האלוהיות האמיתיות המקוריות, היא הדרך עתה.

 

 

איך ניתן לעזור לאנשים הרוצים לעשות תהליכים אלו בקלות וביעילות ובלי סבל מיותר?

 

אנו ממליצים על שלוש אפשרויות מרכזיות למורים ולמתעוררים העוברים תהליך זה:

 

להתחבר כל יום וכל הזמן, לבורא למלך מלכי המלכים בקדושתו ,אורו, אהבתו וכח אור החיים שבו. אור הבורא הכולל, הישיר באחדות עימו, משיבים את כל כח הנשמה לעצמה כבתחילה.

 

לשחרר אל הבורא מתוך רצון וביטחון, את כל הקליפות והתכנים הצפים, מייד עם עלות התודעות הישנות מהיותם ברובדי הנשמה.

 

להסכים עמוק בתוך הלב והמהות העמוקה של הנשמה, לחזור לחיבור עם האלוהות הנשמתית, ולהיות במלא העוצמה והאמת האלוהית,בכולך. ובכך לשחרר את התודעות הישנות והמכבידות.

 

ומה עם חסימות הרשתות והקליפות הקוסמיות שעל שדות הגורל של האנושות?

הרי קיימות לפחות כשבעה סוגים שונים של רשתות קוסמיות כבדות ואוטמות, שאת המידע עליהן נתתם לי בתקשור בשנת-2009.

שנאה, אכזריות, נתק, פחד- מות הנשמה, ייאוש, ביטול ערך עצמי וסבל- המחליש עוצמת הנשמה,שלילת נוכחות הבורא.

והרי הן מפרידות בין "האלוהות הנשמתית" והחלקים של הנשמות שירדו לחיים בעולמות הבריאה ובמציאות הארצית?

כל הרשתות הללו הוחלו על האנושות בעידני עבר, ועדיין מצויות ברובן ויוצרות תודעה ומציאות על כל האנושות.

 

דרך הסרתן והרשות והכוח לפעולות אלו, ניתנת לנשמות המוארות שכבר הותמרו ומתפקדות ברובן בתדרי העידן החדש. מורי ומדריכי האור הארציים, המורשים להכנס לבית הדין של מעלה ולהתמיר את הספרים המכילים מידע זה, עם כלים אלוהיים יחודיים הניתנים להם האופן אישי, עושים עבודה רוחנית מבורכת ומקודשת זו.ניקוי וטיהור זה מופעלים, עבור נשמות יחידות ועבור עמים שלמים ועבור האנושות כולה באחדות משותפת, ואת עימם.

 

כדי לאפשר את העילוי, ההתמרה והחיבור של האלוהות הנשמתית לחלקיה הארציים, כבר בסוף שנות התשעים של המאה הקודמת, הוחל תהליך הפעלה, חיבור וקידוד הד.נ.א. האנושי מחדש, לכלל האנושות. לגיונות רבים של מלאכים עוסקים בכל עת בתהליך הזה עבור כלל האנושות.זהו חלק מהתוכנית הכוללת של הבריאה בהתקדמותה. האנושות נכללת בתוכנית זו, והרצון של הנשמות הוא לעשות את התהליך הזה עם כלל הבריאה.

לכל נשמה יש 12 סלילי ד.נ.א. רוחניים, שבשלב עידן האדמה וירידה לחווית עולמות החומר, נותקו ונגנזו. בכך הנשמות בעולם החומר לא יכלו לחוות את מלוא הידע העוצמה ואפילו את האפשרות של קיום בורא, עולמות ומציאויות רוחניים ואמת אלוהית כוללת.המצב הוחמר עם הרשתות הקוסמיות והקליפות הכוללות את כל אנושות. הידע והתיעוד נותרו בכתבים של דתות שונות עם הנחיות להפעלה וחיבור לעולמות העליונים כחוויה רוחנית זמנית ובקושי ובמאמץ עצום. המדע והחוויה של חמשת חושי הגוף וההגיון החומרי, הפכו לתשתית ההבנה לביטוי כל הקיים, במוגבלות ובאיטיות רבה.

 בעת הזו, עם החזרת החיבור של האנושות, לכלל הבריאה הנרחבת והמוארת,ולתודעת התכנים הכוון והחוקים של העידנים החדשים, חיבור והפעלת הד.נ.א. הוא שלב בסיסי בתהליך. כשהסלילים מחוברים ומופעלים, הנשמה גם בתוך הגוף הפיזי, יכולה לחזור לחיבור מלא לאלוהות הנשמתית, ולבורא על כל תדריו והידע שבו, באופן ישיר וקבוע במודעות רגילה ויום יומית. בכך ההתעלות המלאה והמעבר לתפקוד רוחני גבוה בחיי הארציים, עם מימוש בריאות אלוהיות, מיידיות ועוצמתיות, מדויקות ונכונות, בתדרי העידנים החדשים נוצרות בהצלחה מהירה, ביתר קלות ובהנאה.

 

לכל הקוראים מידע זה, אנו המלאכים העליונים ומלך מלכי המלכים, הבורא,

מעבירים את המסר של העת הזו. בקשו את העזרה לכל שמתהווה בחייכם, לתיקון והתמרה. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה של הרצון שלכם, התודעה שלכם והבחירה שלכם, לעשות את המעבר הזה בקלות ובמהירות. אנו פה עבורכם, בכל הזמנים, ובכל העולמות והמימדים. בקשו את עזרתינו המיידית. הפעילו את הרצון העליון שלכם ואנו נעזור מייד. אנו רוצים לעזור ולתקן. רצו עימנו. הרצון שלכם והבחירה שלכם, היא המגנט הגדול של הנשמה. לחיזוקו רצו לקבל עזרתינו, ההקלה ומהירות של התוצאות יראו מייד. אנו פה לעזור בתהליך המעבר לתפקוד באחדות מלאה עם הרצון והכח שלכם, שבא לביטוי מהאלוהות הנשמתית.

 

 ומה עם כל אותן נשמות שבחירתן להשאר התודעת החומר ולהמנע עתה מתהליך המעבר לעידנים החדשים?

נשמות אלו יוכלו להשאר על כדור הארץ.המסה הקריטית של כמות האור של כלל האנושות והתמרת התדרים של הפלנטה, העוברת לתדרי העידנים החדשים, בהדרגה יעזרו למאחרים. אלו מהם שיחליטו לעבור התמרה, יעשו כן כמוכם, בזמנם שלהם.

אלו שנשמותיהן בחרו את חווית החומר לתקופות ארוכות ועידנים נוספים, יוכלו לעבור את ההתנסויות בגרמי שמיים אחרים וביקומים בהם המעבר לא הוחל.

 

האם תוכלו להסביר לקוראים על "העידנים החדשים" בבקשה.

כן בשמחה.

"העידן החדש" כפי שנקרא בפי רבים, הינו תקופה ארוכה שאתם בפיתחה, בה תדרים חדשים וחוקים חדשים של האור האלוהי, מוחלים על כל הבריאה לטובה. 

במקביל אליה מתפתחים במרחבי הבריאה עוד ועוד מעולמות האור העליון, עם תדרים בהם החוויה של האלוהות המוארת על כל עושרה וטובה מתגלה ומתממשת.

העידנים החדשים הם תקופות עתידיות של התרחבות האור והתודעה האלוהית ,הצלולה ביותר והעוצמתית ביותר.עידנים עתידיים אלו נבראים מתוך חווית אחדות, אהבה, טוב, שמחה, והרמוניה, מתאפשרות וזמינות להתעלויות לברואים ולנשמות שחוו את עידני החומר ושקעו לתודעות מגבילות,בכל הבריאה כולה.הם גם מאפשרים לנשמות שכבר התעלו את זכות מימושם של החסד והנתינה שבעזרה, לעילוין של נשמות שכבד עליהן עברן.בכך האלוהות הנשמתית של כולם מתחזקת ומתעלה.

 

מברכים אנו את כולכם במעבר והתעלות קלים ומהירים.

אהובים אתם תמיד